Faq

 1. Co to jest pozycjonowanie filmów?

  To działania, których celem jest osiągnięcie przez Twój film jak najlepszej pozycji w wynikach wyszukiwarki Google po wpisaniu określonej frazy.

 2. Za co płacę?

  Wyłącznie za efekty. Jeśli Twój film w wyniku pozycjonowania nie znajdzie się na ustalonym miejscu w wyszukiwarce, nie pobierzemy za to opłat. Co więcej, płacisz tylko za realny czas, przez który znajduje się na określonych pozycjach. Jeżeli więc będzie na miejscach 1-10 cały miesiąc, zapłacisz 100%, ale jeżeli tylko 15 dni jedynie 50%.

 3. Ile kosztuje pozycjonowanie filmów?

  Wyróżniamy dwie opłaty: aktywacyjną oraz za efekty. Opłata aktywacyjna mieści się w przedziale 600-800 złotych. Natomiast opłata za efekty jest uzależniona od liczby oraz „trudności” fraz, po których film ma być wyświetlany. Napisz do nas, a my w ciągu 24 godzin prześlemy Ci wycenę.

 4. Na jakich warunkach podpisujemy umowę?

  Umowę podpisujemy na dwanaście miesięcy z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

 5. Ile czasu muszę czekać na efekty?

  Osiągnięcie założonych efektów, czyli pierwszej lub drugiej strony w wyszukiwarce jest uzależnione od liczby i trudności fraz. Najczęściej trzeba czekać około 3 miesięcy. Zdarzają się jednak sytuacje, w których rezultaty widoczne są już po miesiącu lub dopiero po 6 miesiącach.

 6. Co daje reklamowanie się w ten sposób?

  W dzisiejszych czasach obraz przemawia do wyobraźni użytkowników i klientów znacznie lepiej niż słowo. Równocześnie z reklamowania firmy przy pomocy materiałów video korzysta stosunkowo niewielka liczba właścicieli. Film zwiększa zatem rozpoznawalność marki, buduje jej prestiż i pozwala się jej wyróżnić. Co więcej, tworzy bezpieczne zaplecze marketingowe w stosunku do pozycjonowania tradycyjnego i AdWords-ów. Reklama audiowizualna jest bowiem o ponad 20% skuteczniejsza od formy pisanej, gdyż użytkownicy sieci klikają w nią znacznie chętniej.

 7. Czy pozycjonowanie filmów ma jakiś związek z moją stroną i pozycjonowaniem naturalnym?

  Nie, reklamowania firmy przy pomocy materiałów video jest uzupełnieniem pozycjonowania naturalnego. Umieszczony pod filmem link do Twojej strony wygeneruje dodatkowy ruch, a zatem zwiększy możliwość pozyskania nowych klientów i sprzedaży usług czy produktów. Wpłynie też pozytywnie na standardowe pozycjonowanie.

 8. Co jeśli nie mam filmu, który chciałbym pozycjonować? Muszę zlecić go innej firmie czy możecie mi pomóc?

  Nasza firma zajmuje się nie tylko pozycjonowaniem filmów, ale też ich tworzeniem. Możemy zrobić dla Ciebie reportaż o firmie, film reklamowy czy wiral.

 9. Czy jest możliwe pozycjonowanie kanału na YouTube?

  Pozycjonowanie filmów, które są zamieszczone na Twoim kanale YouTube, automatycznie przekłada się na pozycjonowanie samego kanału i poprawę jego pozycji w wyszukiwarce.

 10. Czy pozycjonowanie filmów wpływa na miejsce kanału YouTube w wyszukiwarce?

  Tak, te dwa elementy są ze sobą ściśle związane.

 11. Czy będę miał wpływ na wszystko co dzieje się z kanałem oraz z filmikiem?

  Tak, będziesz miał pełny dostęp do kanału i filmów i będziesz mógł nimi dowolnie zarządzać.

Pracujemy m.in. dla:

Masz film i chcesz go wypromować?
Planujesz nakręcenie filmu?

Przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą ofertę. Wypełnij formularz.