O marce

 • 1a

  Usługi przynoszące korzyści

  Flimo to marka, która oferuje skuteczny sposób promocji firmy w sieci – pozycjonowanie filmów reklamowych.  Dlaczego jesteśmy pewni, że taka forma reklamy działa? Bo 4 na 5 internautów regularnie ogląda w sieci filmy. Zajmujemy się także produkcją różnego rodzaju  materiałów video przeznaczonych do internetu.

   

 • 2a

  Solidne fundamenty działania

  Marka Flimo należy do krakowskiej agencji  interaktywnej Enil, która od kilku lat wspiera firmy z różnych branż  m.in. w zakresie pozycjonowania, tworzenia stron internetowych i rozwiązań e-commerce czy content marketingu. O jej sile decydują pracownicy – grupa doświadczonych programistów, grafików, copywriterów, account managerów i ekspertów od marketingu internetowego.

   

 • 3a

  Grono zadowolonych klientów

  Usługi i rozwiązania, które świadczy Flimo oraz cała agencja Enil skierowano są do przedsiębiorstw o różnym profilu działalności i strukturze organizacyjnej. Efektownie wspieramy zarówno duże projekty e-commerce o charakterze międzynarodowym, jak i małe przedsiębiorstwa handlowo-usługowe. Ze stałej pomocy agencji korzysta ponad XXX klientów w całym kraju.

   

 • 4a

  Szeroki zakres wsparcia

  Marka Filmo skoncentrowana jest na produkcji i pozycjonowaniu filmów reklamowych. W czasie współpracy możesz jednak skorzystać z szerokiej oferty usług agencji Enil na korzystnych warunkach. Wybierając  nas, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie marketingowo-reklamowe i wiedzę doświadczonych specjalistów od marketingu internetowego.

Pracujemy m.in. dla:

Masz film i chcesz go wypromować?
Planujesz nakręcenie filmu?

Przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą ofertę. Wypełnij formularz.